WhatsApp incorpora la función de


    

             Google Go: A lighter, faster way to search - אפליקציות ב-Google Play
              כתיבת ביקורת
          והמלצות בגוגל             


 
               
 

משחת Sumifun אדומה לכאבים

דף הבית >> שמנים, חמאות וחומרים >> קרמים וחומרים >> משחת Sumifun אדומה לכאבים
שם המוצר/פריט:משחת Sumifun אדומה לכאבים
המחיר שלנו:₪35.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
משחת Sumifun להקלה סימפטומטית בכאבי שרירים

משחה טבעית המגיעה אלינו מהמזרח, ריחה החריף ותחושת החום שהיא מביאה במגע עם העור. משמשים ברפואה הסינית בכדי "להניע את הדם", כלומר שיפור ומרצת הדם במקום בו נרצה במשחה בכדי להקל על כאב ולשחרר שרירים תפוסים.
 
ההבדל בין המשחה האדומה ללבנה היאבאנרגטיקה של הצמחים.
האדומה יותר מחממת ומכילה יותר צמחים בעלי תכונה מחממת ומניעה.
הלבנה יותר מקררת ומכילה יותר צמחים בעלי טמפרטורה קרירה.
הריח של שתי המשחות שונה מעט ובמריחה ושפשוף על פני העור אפשר להרגיש את הטמפרטורה השונה שהן יוצרות.

שימושים:  
 • כאבי שרירים והמפרקים

 • כאבי ראש שמקורם במתח

 • כאב בצוואר וכאבי גב

 • כאבי רגליים

  אופן השימוש: למרוח את משחת הטייגר באלם בתנועה מעגלית על האזורים הכואבים בגוף. עד להחדרת המשחה.(מומלץ להשתמש בכפפות לטקס ,בכדי למנוע מגע המשחה בעיניים)

  לשימוש חיצוני בלבד. 
  לא מתאים לילדים מתחת לגיל 2 שנים.

  אזהרה: יש להימנע ממגע עם העיניים, רקמות ריריות ועור פצוע. (יש לשטוף את הידיים היטב לאחר המריחה ,ולהמנע ממגע בעיניים)

   

  6 השימושים למשחה:

  1. כאבי שרירים ומפרקים – טייגר באלם מכיל מנטול, שיכול להקל על כאבים ודלקות קלות. ספורטאים רבים משתמשים במשחה כדי להקל על כאבי נקעים וכאבי גב. במקרה של כאבים מסוג זה מרחו את המשחה בתנועה מעגלית על האזורים הכואבים בגוף עד להחדרת המשחה. לאחר השימוש שטפו את הידיים עם סבון והמנעו ממגע עם העיניים {מאוד מאוד שורף!}.

  2. כאבי ראש – טייגר באלם מעולה בהקלת כאבי ראש, בייחוד אלו שמקורם במתח. ניתן למרוח מעט מאוד משחה על הרקות ועל המצח, או פשוט לשאוף את הניחוח של המשחה.

  3. צינון – ניתן להקל על תסמינים של צינון, כמו כאבי גרון ואף סתום, על ידי מריחה של טייגר באלם על בית החזה והגרון. בנוסף, מומלץ למרוח כמות קטנה מאוד של המשחה מתחת לנחיריים במקרה של אף סתום {עלול לשרוף מעט – אבל לגמריי עושה את הע העבודה.

  4. אלרגיות – ממש כמו שהטייגר באלם עוזר במקרה של צינון, כך גם הוא עוזר לפתוח את תעלות האף ולהקל את הגודש הנגרם על ידי אלרגיות.

  5. כאבי בטן – ניתן למרוח את המשחה על הבטן כדי לטפל בבטן רגישה, במיוחד במקרה של עצירות.

  6. עקיצות – טייגר באלם מעולה גם להרחקת יתושים וגם להקלת גרד בעקיצות קיימות. כדי להמנע מעקיצות יתושים מלכתחילה מניתן למרוח מעט מהמשחה על הגוף או אפילו להשאיר קופסה פתוחה על יד המיטה. אם בכל זאת נעקצתם, מרחו מעט משחה על העקיצה להקלה מיידית.


  עלון לצרכן לפי תקנות הרוקחים )תכשירים( התשמ"ו – 1986 קרא בעיון את העלון עד סופו בטרם תשתמש בתרופה
  הרכב: Camphor: 25%

  Menthol: 10%
  Cajeput oil: 7%
  Dementholised mint oil: 6%
  Clove oil: 5%
  Cassia oil: 5%

  מרכיבים בלתי פעילים: .paraffin soft Yellow, paraffin Hard
  טייגר באלם אדום מכיל גם: .oil Cinnamon

  פעילות רפואית: המשחה מיועדת להקלה זמנית של כאבי שרירים. מתי אין להשתמש בתכשיר? אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל שנתיים. אין להשתמש בתרופה מבלי להיוועץ ברופא לפני התחלת הטיפול באם הינך בהריון או מניקה. יש להימנע משימוש מרובה בתקופת ההריון או ההנקה. אזהרות: אין למרוח על עור פגוע, פצוע או מגורה. בכל מקרה שחווים סימנים של פגיעה בעור באזור המריחה )כגון, כאב, נפיחות או הופעת שלפוחיות(, יש להפסיק את השימוש ולפנות מיד לרופא! יש להימנע ממגע עם העיניים, רקמות ריריות ואזורים רגישים נוספים. יש לשטוף ידיים מיד לאחר השימוש. באם יש צורך בחבישה אין להדקה. אם הינך רגיש למזון כלשהו או לתרופה כלשהי, עליך להודיע על-כך לרופא לפני השימוש במשחה. תופעות לוואי: בנוסף לפעילות הרצויה של התרופה, בזמן השימוש בה עלולות להופיע תופעות לוואי כגון: תגובה אלרגית כולל דלקת עור ממגע )dermatitis contact.) אם תופעות הלוואי אינן חולפות או שהן מטרידות, יש להתייעץ עם הרופא. תופעות המחייבות התייחסות מיוחדת: בהופיע גירוי )נדיר( - הפסק הטיפול ופנה לרופא! מאחר שהתכשיר מכיל מנטול, במקרים נדירים עלולות להיגרם פגיעות בעור כגון, כוויות באזור המריחה. בכל מקרה שחווים סימנים של פגיעה בעור באזור המריחה )כגון, כאב, נפיחות או הופעת שלפוחיות(, יש להפסיק את השימוש ולפנות מיד לרופא! בכל מקרה שבו הינך מרגיש תופעות לוואי שלא צוינו בעלון זה, או אם חל שינוי בהרגשתך הכללית עליך להתייעץ עם הרופא מיד. מינון מקובל בהעדר הוראה אחרת מרופא: למרוח בעדינות על האזור הכואב לפי הצורך )בדרך כלל פעמיים עד שלוש פעמים ביום(. אין לעבור על המנה המומלצת. אם לא חל שיפור במצבך תוך 7 ימים, יש לפנות לרופא. שים לב: תרופה זו מיועדת לשימוש חיצוני בלבד. יש להימנע ממגע עם העיניים, רקמות ריריות, עור פצוע ואזורים רגישים נוספים. ראה גם סעיף 'אזהרות'. המשחה עלולה להכתים את הבגדים. אופן השימוש: למרוח בעדינות על האזור הכואב. למניעת תגובה אלרגית, יש לבצע בדיקה על אזור קטן לפני השימוש. יש לשטוף ידיים מיד לאחר השימוש. ראה גם סעיף 'אזהרות'. מנע הרעלה! תרופה זו וכל תרופה אחרת יש לשמור במקום סגור מחוץ להישג ידם של ילדים ו/או תינוקות ועל ידי כך תמנע הרעלה. אם נטלת מנת יתר או אם בטעות בלע ילד מן התרופה, פנה מיד לחדר מיון של בית חולים, והבא אריזת התרופה איתך. אל תגרום להקאה ללא הוראה מפורשת מרופא! אין להשתמש או ליטול תרופות בחושך! בדוק התווית והמנה בכל פעם שהינך נוטל תרופה. הרכב משקפיים אם הינך זקוק להם. 25o. אחסנה: יש לאחסן מתחת ל-C גם לפי תנאי האריזה/אחסנה המומלצים, תרופות נשמרות לתקופה מוגבלת בלבד. ניתן להשתמש עד 6 חודשים מפתיחה ראשונה של הצנצנת, אך לא יאוחר מתאריך התפוגה המוטבע על גבי האריזה. נא לשים לב לתאריך התפוגה של התכשיר! בכל מקרה של ספק, עליך להיוועץ ברוקח שסיפק לך את התרופה. אין לאחסן תרופות שונות באותה אריזה. מס' רישום התרופה: טייגר באלם אדום: 1272230565 טייגר באלם לבן: 1272330566 יצרן: הו-פר הלתקייר בע"מ סינגפור בעל הרישום: מעבדות רפא בע"מ, ת.ד. 405 ,ירושלים 9100301 לשם הפשטות והקלת הקריאה עלון זה נוסח בלשון זכר, אך התרופה מיועדת לשני המינים. פורמט עלון זה נקבע ע"י משרד הבריאות ותוכנו נבדק ואושר על ידו במרס 2013.

   

 
 

דוקטור שיווק-ייעוץ וליווי שיווקי לעסקים