WhatsApp incorpora la función de


    

             Google Go: A lighter, faster way to search - אפליקציות ב-Google Play
              כתיבת ביקורת
           
והמלצות בגוגל             


 
   bit ביט - Apps on Google Play            
 

האמת על החיסונים עבור ילדכם - ד"ר ריצ'רד הלבורסן

דף הבית >> מפות אנטומיה, פוסטרים, ספרות, מוזיקה >> ספרות מקצועית רפואה משלימה >> האמת על החיסונים עבור ילדכם - ד"ר ריצ'רד הלבורסן
שם המוצר/פריט:האמת על החיסונים עבור ילדכם - ד"ר ריצ'רד הלבורסן
המחיר שלנו:₪40.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:7 ימי עסקים

הוסף לסל 


מידע נוסף

האמת על החיסונים
כיצד תקבלו את ההחלטה הנכונה עבור ילדיכם
בסיוע ארגון "חסון – מתן מידע על חיסונים"
 
תאריך הוצאה:  01/03/2010
שם המחבר: ד"ר ריצ`רד הלבורסן (M.D)
מספר עמודים:  298
הקדמות: ד"ר חיים רוזנטל (M.D)
האמת על החיסונים
כיצד תקבלו את ההחלטה הנכונה עבור ילדיכם
בסיוע ארגון "חסון – מתן מידע על חיסונים"
 
נושא החיסונים שנוי במחלוקת והציבור לא תמיד זוכה להיחשף למקורות מידע אמינים שיתנו מענה לקביעותיו הפסקניות של הממסד הרפואי בנושא.
ספר ייחודי זה מהווה פרי מחקר אישי בן תשע שנים, שנעשה על-ידי ד"ר הלבורסן, רופא משפחה אנגלי. הספר נכתב בגישה מיוחדת, שמצד אחד תאפשר קריאה קלה ומובנת לכל הורה שנמצא בצומת של קבלת החלטות גורליות לילדו ומצד שני תציג את העובדות הרפואיות העדכניות, כדי לאפשר לבדוק אותן באופן ענייני ורציני.
הורים מקבלים לרוב מידע המשקף עמדה אחת על יעילות החיסונים ובטיחותם. אפילו רופאים אינם מקבלים מחברות התרופות מידע מדויק ויחד עם זאת הם חוששים להיחשב כמי שמערערים על הממסד הרפואי שהם שייכים אליו. הממסד הרפואי מסרב להודות בקשר בין מתן גורף של חיסונים לבין עלייה דרמטית בהיקף של אוטיזם, מחלות של מערכת החיסון ואלרגיות אצל ילדים. אפילו חוקרים מתחום הרפואה מגלים לעיתים קרובות שאי אפשר לערוך מחקר על חיסונים שהוא נקי מפניות, מאחר שאלה המעזים לומר את דבריהם בפומבי מסתכנים בפגיעה בשמם הטוב ובעתידם המקצועי.
הספר מתאר את תוכנית החיסונים באנגליה, שאיננה שונה מהותית מזו שמקובלת בישראל ובעולם המערבי כולו. בספר כלול פרק מיוחד המתאר את המצב בישראל, שנכתב בסיוע ארגון "חסון – מתן מידע על חיסונים". לקבלת פרטים ועדכונים נוספים היכנסו לאתר: www.hisunim.com.
להורים שאינם רוצים להתעמק בכל העובדות והממצאים הרבים שבספר ורוצים לקרוא במרוכז את המלצותיו של ד"ר הלבורסן לגבי ההתנהלות הראויה לגבי כל חיסון וחיסון בנפרד, מומלץ לקרוא את נספח ב` המביא את סיכום ההמלצות וכולל גם הצעה לתוכנית חיסונים חלופית שתאפשר להורים לבצע החלטות מושכלות לגבי דרך הפעולה המתאימה ביותר עבור ילדיהם.
 
"המסקנה המתבקשת מהספר היא כי כדאי להיזהר ממתן חיסונים, ולהסתפק רק בחיסונים שהתועלת שלהם עולה בבירור על הנזק שהם עלולים לגרום.
לאלו המחסנים בכל זאת, חשוב ביותר לבחור את העיתוי בו ניתן החיסון. הניסיון הקליני במשך שנים רבות מלמד אותנו, שאם החיסון ניתן בעיתוי לא נכון, כלומר כשהתינוק או הילד אינם במיטבם מבחינה גופנית או נפשית, עלול להיגרם נזק רב. לעומת זאת אם אותו חיסון יינתן בתקופה בה התינוק בריא ומאוזן מבחינה גופנית ונפשית, לא ייגרם לו נזק רב או משמעותי.
על כל הורה מוטלת החובה ללמוד את נושא החיסונים, התועלת והנזק האפשרי מהם לפני שהוא מחליט לחסן את ילדו."
- ד"ר חיים רוזנטל, מתוך ההקדמה לספר.
 
על מחבר הספר
ד"ר ריצ`רד הלבורסן הוא רופא משפחה פעיל בשירותי הבריאות של אנגליה. משנת 2000 הוא חוקר ביסודיות את נושא החיסונים ותורם להעלאת המודעות הציבורית, באנגליה ובעולם כולו, לסכנות הנלוות לחיסון אחיד וגורף לכולם. ד"ר הלבורסן ניחן באומץ אישי רב כדי להתייצב מול הממסד הרפואי הוותיק ולהציע תוכנית חיסונים מותאמת אישית למצבו ולהתפתחותו של הילד. הוא מתראיין בקביעות באמצעי התקשורת ומנהל את מרפאת BabyJabs בלונדון. היכנסו לאתר שלו בכתובת: www.babyjabs.co.uk.

 
קבצים להורדה
 

 
 

דוקטור שיווק-ייעוץ וליווי שיווקי לעסקים