משלוחים לכל הארץ!

           ד.ס שרותים
             מוצרים למטפלים ולספא 
       שיווק ציוד, ריהוט, חומרים ושמנים:


           רפואה משלימה, רפואה סינית,
      רפואה אלטרנטיבית ומקצועות היופי

 

     רח' הלל 14, קרית אתא
        4811500 - 077

    
יש לתאם הגעה מראש

             
 

          
 
שם המוצר/פריט:ג'ל אצות 1 ק"ג
המחיר שלנו:₪110.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:7 ימי עסקים

הוסף לסל 


מידע נוסף
גל אצות ים 1 ק"ג
אצות ים-מסייעות בויסות הפרשות השומן בעור ובשמירה על רמת שומן רצויה מיועד להמרצת מחזור הדם ומיצוק העור וכן נגד צלוליט.


הטיפול הטבעי בצלוליטיס מתבסס על אצות ים המחממות את האזור, מאיצות את מחזור הדם ומפחיתות בהדרגה את התרחבות תאי השומן והצטברות נוזלים. לפני הטיפול באצות ים יש לעבור עיסוי לימפטי בשמנים אתריים. לשמנים יש יכולת לחדור לשכבות העמוקות של העור, לזרז את מחזור הדם ולפזר פסולת ועודפי שומן.
כמו כן מסוגלים השמנים להפוך את הג`ל לנוזל.
לפני העיסוי יש לעסות את המקום בעזרת גבישי מלח עד גרימת אודם קל.

תערובת השמנים המומלצת: 50CC שמן שומשום+ 8 טיפות שמן אתרי ג`וניפר+ 4 טיפות שמן אתרי קינמון+ 4 טיפות שמן אתרי רוזמרין + 4 טיפות שמן אתרי 
לבנדר+ 1 טיפה שמן אתרי קפסיקום.

המלחמה בצלוליטיס:
רוב הנשים מכירות את תופעת "עור במרקם תפוז" בירכיים. אחרי עודף משקל מהווה הצלוליטיס את אחד המאבקים הבלתי אפשריים. הוא עקשן, אינו נעלם בקלות, מכוער ותוקף 80% מכלל הנשים.

הצלוליטיס נגרם משקיעה בלתי אחידה וכליאה של שומן במרווחים שבין השרירים, במעטפת השרירים ובתוך שכבת השומן התחתונה (היפודרמיס). מעטפות השרירים והמרווחים בין השרירים אינם נמצאים בגובה אחיד לכן השומן מצטבר בהתאם לגובה השונה וזאת הסיבה ליצירת שקעים וגלים. בד"כ יש גם הצטברות נוזלים שהופכים לג`ל בגלל חוסר יכולת להתפנות. באופן טבעי השומן אמור להיאגר בתאי שומן מיוחדים האמורים להיות מנוצלים לאנרגיה בשעת הצורך. במקרה של צלוליטיס השומן אינו מצליח להשתחרר. זרימת הדם במקום נחלשת 
אין פינוי פסולת והחדרת חומרי תזונה, כלומר פגיעה במטבוליזם של השומנים והנוזלים במקום. לבלוטות הלימפה קשה לנקז את הנוזלים והרעלים מהמקום.
 כניסה לניהול